جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

گروه صنعتي پولاد پیچ ساز دقیق با در اختيار داشتن خط کوره مداوم عملیات حرارتی با کوئینچ آب و روغن خطوط کوره مداوم عمليات حرارتي با ظرفيت واقعي kg500در ساعت، مي تواند محصولات خود را با بهترين خواص مكانيكي مورد نياز مشتريان، مورد عمليات حرارتي قرار دهد و در اين زمينه آمادگي خود را جهت ارائه انواع خدمات عمليات حرارتي به شركت هاي مختلف را اعلام مي کند:

الف) مزاياي خطوط شركت پولاد پیچ ساز دقیق نسبت به ساير خطوط عمليات حرارتی

اين خطوط با داشتن سوپرواشر(Dephosphat)مي تواند فسفات باقي مانده روي ساقه پيچ ها را از بين برده و باعث سختي پذيري بهتر و پوششكاري و سياهكاري نهائي با كيفيت بالاتري شود. لازم به ذكر است كه از ابتدای سال 2006 داشتن اين ابزار براي گريدها با خواص مكانيكي بالا، دارای الزام جهاني مي باشد.

ب) نوار نقاله مگنتی

اين خط با داشتن سيستم نوار نقاله مگنتي مي تواند از بروز آسيب هاي احتمالي در اثر به هم خوردن محصول و روي هم قرار گرفتن قطعات جلوگيري نمايد. اين بحث در خصوص قطعات حساس و دنده پيچ ها بسيار حائز اهميت مي باشد.

ج) سياهكاري مدرن

اين خط با داشتن سيستم سياهكاري و خشك كن، در انتهاي خط خود قطعاتي را كه نياز به سياهكاري دارند با بهترين كيفيت سياهكاري نموده و از زنگ زدگي احتمالي جلوگيري مي نمايد.

د) سيستم تمام اتوماتيك كوره

اين خط با سيستم تمام اتوماتيك كنترل دما، زمان و شرايط اتمسفر كوره، مي تواند انجام سيكل عمليات حرارتي را بدون دخالت نيروي انساني تحت كنترل بیاورد. علاوه بر این سيستم كنترل از راه دور اين كوره كه توسط اتصال به شبكه اينترنت صورت مي گيرد، مدير عمليات حرارتي را قادر مي سازد تا در طول شبانه روز از هر نقطه جهان شرايط عمليات حرارتي را كنترل كند.

هـ) ابعاد نوار نقاله

با توجه به ابعاد نوارهاي نقاله كوره عمليات حرارتي، مي توان بدون محدوديت طول و وزن قطعات مختلف را عمليات حرارتي نمود.

و): سيستم ژنراتور گاز RX:

این خط با دارا بودن ژنراتور گاز RXکه می تواند گاز شهری را به گاز Endothermic تبديل نموده و فضای اتمسفر کوره را به صورت مطلوب تری به صورت خنثی تحت کنترل در بیاورد و از دکربورگی قطعات به طور موثری جلوگیری کند. همچنین انجام سخت کاری های سطحی نیز با کنترل بهتری انجام می شوند.

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار

  تمامی حقوق این وبسایت برای این شرکت محفوظ است.