جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

شرکت پولاد پیچ ساز دقیق تولید کننده انواع پیچ در صنعت خودرو جهت تامین الزامات و انتظارات مشتریان، استانداردهای بین المللی ISO/TS 16949:2009 و ISO9001:2008 را همراه با الزامات خاص مشتریان صنعت خودرو سازی جهت نیل به اهداف ذیل برگزیده است:

               1-     ارتقاء سطح آگاهی کارکنان نسبت به الزامات و خواسته های مشتریان

               2-     افزایش میزان رضایت مشتریان

               3-     بهبود مستمر در تمامی فرایند ها و فعالیت های موثر برکیفیت

               4-     استفاده بهینه از منابع محدود، کاهش ضایعات و حرکت به سمت ضایعات صفر

               5-     جلب مشارکت موثر و فعال کارکنان در دستیابی به اهداف کیفی

خط مشی کیفیت، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ای شرکت پولاد پیچ ساز دقیق

شرکت پولاد پیچ ساز دقیق با هدف جلب رضایت مشتریان اعم از داخلی و خارجی و صنایع خودرو سازی و نیز تثبیت اصول مدیریت زیست محیطی و بهداشت و ایمنی در محل کارخانه سیستم های 2009، ISO14001 ، 1004، OHSAS18001 و 2007، 16949 / ISO TS را برای کلیه فعالیت های جاری خود در نظر گرفته و خود را موظف به رعایت اصول ذیل می داند:

تولید

ما با تولید محصولات با کیفیت مطابق با نیاز مشتریان، تعهد عملی خود را نسبت به مشتری محقق می نماییم به نحوی که منجر به جلب اعتماد و اشتیاق آنان گردد.

انطباق

ما به منظور صیانت از نیروی انسانی و پیشگیری از وقوع حوادث و آلودگی های زیست محیطی با کلیه قوانین، مقررات و ضوابط مربوطه در زمینه زیست محیطی و ایمنی و بهداشت انطباق خواهیم داشت و برنامه هایی را اجرا خواهیم نمود که این انطباق را تضمین نماید. (از جمله انطباق با قوانین سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت بهداشت و سایر الزامات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ای)

پیشگیری

ما سیستم ها و روش هایی را بکار خواهیم گرفت که بطور موثری از آسیب وارده به کارکنان و محیط زیستی که از فعالیت ها و خدمات ما منتج می شود، پیشگیری کنیم. با اجرای مدیریت خطر و ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با شرایط اضطراری و در عین حال با استفاده از تکنولوژی ایمن و مدرن، کارکنان و محیط زیست را از هر گونه خطر محافظت خواهیم نمود و تلاش خواهیم کرد تا از انتشار آلاینده ها به محیط پیشگیری کنیم و در نهایت در زمینه صرفه جوئی در مصرف آب، انرژی، مواد و کاهش ضایعات و تقلیل هزینه های تولید اقدامات لازم را بکار گیریم.

بهبود مستمر

ما با استفاده از ابزارهای ذیل، همواره به دنبال راه های نوین برای بهبود سیستم پیاده شده خواهیم بود:

-         آموزش مستمر کارکنان در مقابله با عوامل زیان آور محیط و آلودگی های زیست محیطی

-         بکار گیری کارکنان آموزش دیده و مشارکت و تعهد آنان نسبت به تامین نیازمندی های مشتریان

-         استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات موجود

-         تدوین اهداف کلان کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بازنگری ادواری آنها

-         انجام تعمیرات پیشگیرانه و برنامه ریزی شده در جهت بهبود مستمر و پایدار تولید محصول

از آنجایی که نیل به اهداف فوق الذکر تنها با همکاری مجدانه و مشارکت کلیه کارکنان شرکت و تلاش مستمر در جهت بهبود کیفیت امور و ارزیابی مداوم عملکردها ممکن خواهد بود، لذا مدیریت شرکت با ابلاغ این خط مشی به کارکنان و ارائه آموزش های لازم به درک آن در کلیه سطوح سازمانی اطمینان حاصل نموده و بطور مستمر بر اجرای مناسب روش ها و برنامه های کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشتی و حفظ هماهنگی اجرای آنها نظارت خواهد داشت و به کارگیری فن آوری نوین، کنترل و بهبود مستمر فرآیندها و دستیابی به ضایعات صفر را در سر لوحه برنامه ریزی های خود قرار داده است.

مدیر عامل سازمان

فریبرز بهنیا

     این شرکت در سالیان اخیر حدود 700 نوع از انواع پیج های مورد نیاز صنایع ساختمان، نفت، گاز، پتروشیمی، لوازم خانگی و ... را در دستور تولید خود داشته است که پیج های صنعتی از سایز 6. M2 تا سایز M20 از آن جمله می باشد. شرکت پولاد پیچ ساز دقیق پس از سال ها تجربه اندوزی در بستری از همکاری نزدیک با صنایع بزرگ خودرو ساز کشور به موفقیت های زیادی در زمینه های گوناگون فنی و کیفی دست یافته است. دریافت عنوان لوح منتخب صنعت برتر استان نیز از آن جمله می باشد.

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار

  تمامی حقوق این وبسایت برای این شرکت محفوظ است.