جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

شرکت پولاد پیچ ساز دقیق فعالیت خود را از سال 1384 با هدف تولید انواع پیچ و پین به روش فورج سرد، در شهرک صنعتی پرند با مساحت 10300 متر مربع آغاز نموده است. هدف این شرکت تولید انواع قطعات خاص محوری و پیچ های صنعتی  و با هدف استراتژی تحقق خودکفایی در توسعه صنعت و رشد اقتصادی کشور و مرتفع سازی نیازهای روزافزون صنایع مختلف مانند خودروسازی، نفت، برق، مخابرات و کشاورزی بر اساس استاندارهای ملی و جهانی می باشد.

این شرکت با دارا بودن انواع دستگاه های پرس پیچ اروپایی و آسیای جنوب شرقی، انواع پیچ و پین های مورد مصرف در صنعت خودروسازی و سایر صنایع شامل نفت، گاز و پتروشیمی و صنعت ریلی را تأمین می کند. 

همچنین این شرکت از ابتدای فعالیت خود و با اتکا بر دانش، تخصص و تجربه مهندسان و کارشناسان خود، توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. شرکت پولاد پیچ ساز دقیق، این قطعات خاص را با دارا بودن کوره عملیات حرارتی کانتینیوس (Continues)، ساخت شرکت BBI چین، و با قابلیت عملیات حرارتی روزانه 9000 کیلوگرم در کوئینج روغن و Case Herdening تولید می کند.

در حال حاضر شرکت پولاد پیچ ساز دقیق گواهینامه های ISO/TS16949، ISO9001 و گرید B ساپکو را داراست و جزء تأمین کنندگان این شرکت می باشد.

در نهایت این مجموعه با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته اروپایی و توانایی حرفه ای، و با تکیه بر تجربیات و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته گامی موثر و مفید در جهت رفع نیاز کشور بردارد. 

نام ماشین آلات مجموعه به شرح زیر می باشد: 

HATEBUR (5 Die Part Former)

SACMA (5 Die Part Former)

Thread Rolling Machine

BBI FURNACE (HEAT TREATMENT LINE)

SORTING MACHINE

Washer assembly Machine

 

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار

  تمامی حقوق این وبسایت برای این شرکت محفوظ است.